o mně

Kdo jsem?

Průvodkyně na cestě životem a lektorka seberozvojových seminářů

Jsem průvodkyní na cestě vědomým životem, spoluautorkou projektu Spojeni s přírodou, vášnivou cestovatelkou a maminkou 5 leté dcery. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu, která se promítá ve všech rituálechženských kruzích a seminářích, které pořádám již spoustu let. 
 
Intenzivně se věnuji také alternativním terapiím jako jsou rodinné konstelace, kineziologie, Soulrealignment, aromaterapie a Bachovy esence. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou

můj příběh

Moje cesta směrem k rituálům, alternativním terapiím, psychosomatice a seberozvoji začala již v dětství.  Táta mě učil ctít přírodu, poznávat stromy, květiny a zvířata při společných procházkách a toulkách v lese. Za zpěvu ptáků v korunách stromů a zvuku praskajícího ohně se ve mně probudila hluboká láska i respekt k přírodě a všemu živému.

Maminka mi ukázala, jak trpělivě naslouchat lidem kolem sebe a pomáhat jim v jejich každodenním životě.

A tak jsem postupně začala objevovat sílu přírodních zdrojů jako jsou bylinky, Bachovy esence nebo aromaterapie a také sílu naší mysli a vnitřních zranění, které nám mnohdy brání v tom, abychom žili takový život, jaký si přejeme.

Dnes díky seberozvojovým seminářům, kineziologii, konstelacím, ženským setkáním a dalším aktivitám dokáži žít více v souladu sama se sebou a svým okolím a umím pohlížet na situace, které mi vstupují do života s přijetím. Jsem otevřená hledání smyslu každé z nich. A vím, že každý problém, ať už zdravotní nebo psychický, je řešitelný a má svůj význam. Není to ale vždy lehké.

Tyto znalosti mi velmi pomohly, když mi zemřela moje maminka a dcera. Díky Bachovým esencím, kineziologii a dalším technikám, které používám, se mi v této situaci podařilo najít smysl a překonat tak nejtěžší období v mém životě.

Mým cílem je plnit si své sny a žít svůj život na plno. Mým posláním je inspirovat mé okolí a pomáhat lidem na jejich cestě životem.

Více o mně si můžeš přečíst v rozhovoru pro Zijuuspesne.cz.

Co je mou vášní a radostí?

Kde a od koho jsem se učila?