Přechodové rituály

moc ráda tě provedu změnou

Pokud cítíš volání, bude mi ctí, Tě provést přechodovým rituálem na míru. 

Naše životy se stále mění, pořád se něco děje, ale málokdy si dopřejeme čas na zastavení se, prožití toho, co přichází, a opravdové uzavření minulosti. Díky tomu jsme málokdy tady a teď a dokážeme na plno prožívat svůj život.
A to je škoda.
 

Přechodové rituály nám pomáhají vědomě projít životní změnou. Ukazují, co končí a co začíná a především pomáhají rozloučit se se završenou fází života, uvítat fázi novou a najít si v ní svoje místo. 

Lze jimi projít i zpětně, tedy jakkoli dlouho po dané změně. Pokud cítíš, že máš něco neuzavřeného, přechodový rituál Ti může pomoci.

Jakými rituály provázím?

ceník

Objednání

Napiš mi na veronika@spojenisprirodou.cz a rezervuj si termín.

Kdo jsem?

001_1675-1.jpg

Veronika

Jsem průvodkyní na cestě vědomým životem, spoluautorkou projektu Spojeni s přírodou a maminkou úžasné dcery. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu, která se promítá do všeho, co dělám, ať už jsou to rituály, ženské kruhy a semináře nebo individuální konzultace
 
Intenzivně se už více než 7 let věnuji alternativním terapiím jako jsou rodinné konstelace, kineziologie, Soulrealignment, aromaterapie a Bachovy esence. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou

Reference