Bachova květová terapie pomáhá pozitivně zvládat emocionální nároky každodenního života, jako jsou různé typy strachů a obav, nejistota, nerozhodnost, nedostatek zájmu, odvahy, vyčerpání, osamělost, žárlivost, netrpělivost, přecitlivělost, zoufalství, beznaděj a přehnaná starost o druhé. Sladěním psychiky pozitivně působí i na fyzické potíže.

Využívá 38 druhů rostlinných esencí , které harmonizují všechny negativní stavy lidské psychiky. 39. je tzv. krizová esence, která je směsicí pěti esencí.

Bachova květová terapie vychází z filozofie, že psychický stav člověka ovlivňuje stav tělesný. Každý symptom nemoci, psychický i tělesný, nám přináší poselství, které můžeme využít pro svůj rozvoj a nastolení opětovné rovnováhy.

Tuto metodu vyvinul Angličan MUDr. Edward Bach ve 30. letech 20. století.

Jak probíhá setkání?

Setkání probíhá formou rozhovoru s terapeutem. Ptám se, co Vás trápí, jaký problém chcete řešit. Pomocí svalového testu  určuji vhodné esence. Ty Vám připravím a následně probereme jejich jednotlivé účinky.

Setkání trvá cca 1 hodinu i s namícháním směsi.

Místo: Švihov u Klatov (po domluvě Plzeň, Klatovy, Plasy, Praha), pracuji i na dálku přes skype/telefon, směs poté posílám poštou

Ráda připravím i Bachovy esence dle vašeho přání. Testování je však přesnější, vlastní úsudek může být subjektivní.

Zaměřuji se i na práci se zvířaty.

Užívání