Rodinné konstelace jsou úžasnou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů jako třeba v zaměstnání, ve škole, mezi přáteli apod…

S čím mohou pomoci?
– vztahy v rodině a vztahy obecně
– fyzické i psychické nemoci
– odhalit příčinu našich těžkostí
– zapracovat na karmě rodu a léčení ženské nebo mužské rodové linie
– peníze, hojnost
– vztahy na pracovišti, ve škole apod.

Jak to probíhá?

Práce s konstelacemi probíhá ve skupině. Maximální počet účastníků je 10.

Klient si po popsání problému z přítomných účastníků vybere zástupce. Např.: někoho za sebe, někoho za matku, někoho za bratra, za kolegu v práci, ale i abstraktnější věci jako třeba za vztek, žárlivost, alkohol, peníze apod.

Poté klient zástupce rozestaví uvnitř kruhu a sám si půjde sednout a bude pozorovat děj.

Zástupci se dokáží napojit na energie lidí, hodnot, emocí, které zastupují. Zaručuji Vám, že to dokáže opravdu každý.

Tím, že za Vaši rodinu (nebo jiný systém) stojí zástupci, nedochází k manipulací pocitů rozumem a my máme možnost vnímat velmi čisté emoce a děje. A také to, jak to v rodině (systému) opravdu je.

Cílem konstelace je, aby Vám i všem zástupcům bylo v závěru konstelace dobře. Vytvoříme tak společně harmonický obraz rodiny (systému), který léčí.

Je třeba si uvědomit, že na konstelacích jste Vy pro ostatní a ostatní jsou tu pro Vás, všichni jsme v tu chvíli na jedné lodi. Je tedy potřebné, abyste absolvovali celé sezení. Jedině společně můžeme odhalit příčinu Vašich těžkostí.
Kolikrát dostanete odpovědi na svoje otázky v konstelaci někoho jiného. Mnohdy mívají naše setkání společné téma. A všichni, kdo přijdou, tam nejsou náhodou.

Pokud si budete chtít postavit konstelaci, zapátrejte ve své rodině po neobvyklých osudech až 4 generace zpět. Budeme to potřebovat. Mezi těžké osudy patří např.: úmrtí do 40 let, potraty chtěné i samovolné, vraždy, sebevraždy, mrtvé dvojče, nenaplněné lásky, rozvody, křivdy, vězení, perzekuce, emigrace, hrůzy války, koncentrační tábory, bigotní náboženství, incesty a znásilnění, opuštění dítěte vlastním rodičem, … atd.

Komu bude konstelace postavena a v jakém pořadí určuje terapeut.
Počítejte také s tím, že celodenní sezení je poměrně náročné a pravděpodobně budete večer dost unaveni. Mohou se Vám také otevřít i různá emoční zranění, což je vítané, protože budete mít příležitost dostat bolest ze sebe ven. Není to jednoduché, ale skupina a její energie Vám pomůže.

Cena: 1 500 Kč

Drobné občerstvení zajištěno. Oběd objednáme z místní restaurace.

Termín: neděle 13. června 2021 (9:00 – cca 17:00)

Místo: Bezděkov 2, Švihov (Plzeňský kraj)

Jak se přihlásit? Napište mi na info@veronikavelehradska.cz