vztahové čištění

TRÁPÍ TĚ VZTAH S PARTNEREM, RODIČI,dětmi...?

Vztahy jsou komplikované a hraje v nich roli mnoho věcí. O spoustě z nich vědomě vůbec netušíme

Načítání bloků a restrikcí z akášických záznamů Ti může pomoci odhalit vše, co je skryto a pochopit dynamiku, kterou vztah má. Díky energetickému čištění se Ti může ulevit a vztah se může velmi proměnit.

vztah má svou historii

Co všechno zjistíš?

Organizační informace

Všechny informace i bloky načtu před tím, než se setkáme. V rámci konzultace si vše podrobně projdeme a spustíme čištění. 

Jak je to s povolením? které vztahy se dají načíst?

Bonus pro Tebe

500 Kč

Video s partnerským rituálem

IMG_0923_

Objednání

Udělej objednávku a já se Ti ozvu a domluvíme si termín konzultace.

Kdo jsem?

DSC_6457.jpg

Veronika

Jsem průvodkyní na cestě vědomým životem, spoluautorkou projektu Spojeni s přírodou a maminkou úžasné dcery. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu, která se promítá do všeho, co dělám, ať už jsou to rituály, ženské kruhy a semináře nebo individuální konzultace
 
Intenzivně se už více než 9 let věnuji alternativním terapiím jako jsou rodinné konstelace, kineziologie, Soulrealignment, aromaterapie a Bachovy esence. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou

Reference

nejčastěji kladené otázky

Mám za sebou rozsáhlý online kurz s certifikací od Soul Realigment® od Andrrey Hess.

Díky svalovému testu (používám i při kineziologii) a přístupu do akášických záznamů mohu načíst Tvé vztahy na dálku pouze na základě Tvých osobních údajů. Naladím se na záznamy, načtu potřebné informace, zadám čištění a vše Ti potom vysvětlím a předám na následném online nebo živém setkání, které trvá cca 60 min.

Ve výjimečných případech nedostanu k záznamům nedostanu přístup. V tomto případě Ti peníze obratem vrátím zpět. 

Udělej objednávku. Následně si ověřím, zda mám povolení načíst Tvůj vztah. Pokud ano, vystavím Ti fakturu a po jejím uhrazení začnu načítat. Domluvíme si termín a na následné konzultaci Ti vše vysvětlím. 

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail veronika@spojenisprirodou.cz a já Ti co nejrychleji odpovím.