osobní vzkaz z ischie

Nech si přinést osobní vzkaz od duchů míst a nymf posvátných léčivých pramenů.

Vzkaz od duchů míst je komplexní energetická zpráva, která na nás působí na všech 4 úrovních. Při jeho čtení ji cítíme v těle, kde v nás něco rozechvěje, uleví se nám a nebo se naopak v těle něco oživí. Působí na naše emoce. Velmi často nám dodá energii a odvahu v něčem pokračovat nebo naopak něco propustit. Spouští nám slzy nebo smích. Působí i na naší mentální rovinu, kdy k nám přichází nové myšlenky, nápady, uvědomění, kdy něco zapadne jako puzzlík do skládačky. A působí i na naší duchovní rovinu, kdy se mohou začít dít různé synchronicity nebo se nám zdá léčivý sen, která přinese odpovědi.

Jak vzkaz vypadá?

Kde jsem se to naučila?

Vzkazy od duchů míst ke mně začaly velmi silně proudit v Peru. Už před tím jsem s nimi byla ve spojení, ale v Peru se komunikace mezi mnou a duchy míst ještě více otevřela. A našla jsem způsob, jak s nimi kdykoli vstoupit do spojení a požádat je o informace, které v daný okamžik potřebuji slyšet a nebo je potřebuje slyšet někdo další. Od té doby chodím do přírody vždy se zápisníkem. :D

Jak vzkazy získávám?

Proč si nechat přinést vzkaz právě z Ischie?

Ischie je italský ostrov  sopečného původu.  Je v zemských hlubinách propojena s 35 kilometrů vzdáleným Vesuvem a dodnes se sopečná činnost na ostrově v různých formách výrazně projevuje. Díky tomu je tu velké množství léčivých termálních pramenů. Budu ubytovaná přímo v termálním parku Nitrodi, o kterém se říká, že tam jsou prameny nymf. A právě propojení transformační síly sopek a léčivé vody mě na Ischii přilákalo. A i Tobě mohou místní duchové pomoci cokoli transformovat a vyléčit. Pomohou Ti nalézt ten správný směr a odpovědi na Tvé otázky. 
 

Organizační informace

jak se vzkazem dál pracovat?

Jak se objednat

Pokud Tě vzkaz volá, napiš mi na veronika@spojenisprirodou.cz nebo můj Messenger.

0
Počet vzkazů, které ještě zvládnu načíst.

kdo jsem?

001_7856

Veronika

Jsem průvodkyní na cestě vědomým životem a spoluautorkou projektu Spojeni s přírodou. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu, která se promítá ve všech rituálech i ženských kruzích a seminářích, které pořádám již spoustu let. 
Intenzivně se věnuji také alternativním terapiím jako jsou rodinné konstelace, kineziologie, Soulrealignment, aromaterapie a Bachovy esence. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou

Reference