K Verči jsem přišla s konkrétním problémem, který mě trápil uz dlouhou dobu. Bála jsem se řídit auto, i když jsem jednou za čas autem vyjela, byl to pro me šílený stres i na několik dni. Na kineziologii jsem byla poprvé a nevěděla jsem co od toho čekat. Terapie předčila moje očekávání, odešla jsem uvolněná, plná energie a odhodláni. Problém s řízením auta uz nemám, jezdím rada a hlavně bez stresu. Jen tak mezi řečí jsem se Verči zmínila, ze je naše dcera objednána na odstranění zvětšené nosní mandle, Verča mi navrhla vyzkoušet Bachovu terapii, po měsíci dcerka přestala chrápat, špatně spát a huhlat, operaci jsme zrušili a i rok poté je stále bez problému. Pokud Vás něco trápí nebo trpíte chronickými obtížemi, doporučuji terapii u Verci vyzkoušet, i kdyby jste měli být vy nebo vaše děti jen o kousek šťastnější.
Nikola Veselková
maminka na MD
Zkusili jste už téměř vše, ale stále máte v sobě nevyřešenou záležitost, která Vám cloumá energií a obírá Vás o životní sílu? Rozhodně navštivte Veroniku, protože Vám pomůže najít v sobě příčinu Vaší zátěže, kterou si nejspíš nesete už dlouhá léta a nevíte jak se jí zbavit. Profesionální jednání, obrovská úleva od vlastních myšlenek, čistá energie, pocit nového začátku ve vlastním životě, to vše u této dámy můžete zažít a jít s tímto prožitkem domů jako nový člověk. Rozhodně tato investice stojí za to a nejen proto, že je to investice do sebe a zlepšení svého bytí. Pokud Vám nepomohlo nic, nebojte se zkusit poradit se s Veronikou, neboť její práce je jejím posláním a buďte další, komu Veronika zlepší vnímání sebe sama.
Lukáš Soukup
voják, arborista
Před první návštěvou jsem o kineziologii měla načteno několik málo informací. Vesměs jsem tušila, že se jedná o jakési propojení práce s fyzickým tělem a duší. Na první sezení jsem nešla s obavami, spíše jsem se těšila, že vyzkouším něco nového, něco mnou neprobádaného. Samozřejmě, nějaká počáteční nervozita byla, a to především z toho, do jakých neznámých sfér se dostaneme. První terapie, musím říct, předčila mé očekávání. Zážitek byl opravdu velmi silný, v podstatě jsem nikdy nic podobného nezažila. Hned zprvu jsem tedy dostala důkaz, že to funguje, že dochází k uvolnění emocí i fyzického těla. Po terapii jsem se cítila velmi uvolněně, problém v té oblasti, kterou jsme řešily, jsem už necítila jako problém, naopak jsem na něj nahlížela s porozuměním. Nakonec se vlastně úplně vytratil... Zjistila jsem, že všechno má řešení a nějaký důvod, že mám ve svém životě taky nějakou moc. Na této metodě se mi líbí, že jsem si na všechno v podstatě přišla sama (tato metoda to dokázala vytáhnout na povrch), nikdo mi nevnucoval žádné své myšlenky, kterým bych jen těžko mohla věřit. Pokud někdo zvažuje, že kineziologii vyzkouší, určitě doporučuji, především pak paní Velehradskou, která je důvěryhodným průvodcem.
Dáša Pátková
studentka germanistiky
Verčo, vše jsem si pročetla a slzím tady jako blázen... Tak moc jsi mi blízká, našly jsme se takovou náhodou a já si všimla, jak blízko jsme si i vzdáleností, tedy bydlíme docela blízko sebe. Ne vždy tomu bylo, už jen psaní s Tebou mi dalo něco výjimečného, kdy jsem se absolutně otevřela, nebála se nic zatajit a věřit, že mi pomůžeš. Pohled do očí a první setkání, i když krátké, řeklo znovu více, než tisíce slov... Když jsem začala užívat Bachovy esence od Tebe a dávat Mišce, které jsou dva roky, krizovou esenci, snad po prvním použití jsem spala a usmívala se, i když jsem se budila a nemohla spát. Vše jako by se rozpustilo v té esenci květin a tvou excelentní volbou... Miška usíná a vidím, jak je klidná... Už nemá ty svoje strachy, já také ne, ale nechala jsem vše zajít daleko, nyní však vím, že můžu znovu použít esence a uleví se, ba, i se to kolem mě čistí a já žiju úplně v jiných prioritách... Moc Ti děkuji a hluboce smekám, prošla jsi tak velkou cestu, tak mladá, dokázala jsi vše přijmout s takovou láskou, se kterou nyní pomáháš nám všem. Kdo tě zná, třeba jen na úrovni duše, jako to mám já, i těm blízkým kolem Tebe, naprosto Tě doporučuji a to sama pracuji s dětmi, přírodou, bylinkářstvím, výrobky, aromaterapií, naplňuje to můj život jako poslání, které mi někdo svěřil... Věřím, že naše společná cesta přijde, zcela přirozeně si můžeme pomoci, cokoliv... Jsi mi darem a já za něj děkuji. Už jsem zažila jiné aromaterapeuty, lidi, co dělají Bachovky, kinezku, atd. Ale Ty jsi jiná. Vše je čisté, jako pramen, protože ty jsi naprosto připravená, na nic si nehraješ... Moc a moc ještě jednou děkuji, že jsi nám pomohla a já mohla prožít skryté bolesti ze sebe i z tvého života a to pochopení... Vílenko Velehradská, snad i to jméno mluví za vše, děkuji, děkuji a děkuji.
Martina Miškovská
pečovatelka
Veroniku jsem spoznal jak milou a vyrovnanou osobu, a práve proto jsem se na ní obrátil s problémem, kterí jsme meli s pejskem. Neustále cítila úzkosť, všeho se bála bezduvodne. Celé dni jenom spala, a nemela zájem o programy s nami. Veronika doporučila pro ní bachovy esence. Už po 3 dnech jsme videli zmenu v její správaní, a po mesíci jak kdyby jí vymenili. Má hodne energie, vidíme že je šťastná, venku chodí vedle nás pyšná/sebavedomá. Moc dekujem Veronike, už jsme si nevedeli rady s ní.
Ladislav Makó
finanční ředitel, účetní
Verču už znám delší dobu, podstoupila jsem u ní již několik terapií a od začátku na mě působila svou milou energií a klidným hlasem, že jsem vždy od ní odcházela pozitivně naladěná a nadšená. Líbí se mi její přístup a ochota pomoci s jakýmkoliv tématem, se kterým k ní jdete. Odblokováním provází velice jemně a s jistotou a dokáže Vám pomoci si uvědomit a rozklíčovat situace, ve kterých se v průběhu odblokování nacházíte.
Karolína Voříšková
bankovní pracovnice
Veronika mi pomohla s dost zásadními tématy, která mne dlouho dobu tížila. Po kineziologii se cítím lehčí, svobodnější. Mám pocit, že snad vše se dá zpracovat či s tím alespoň pohnout. Myslím, že tato práce na sobě opravdu stojí za to. Z Veroniky čiší profesionální přístup a (navzdory jejímu věku) životní zkušenosti. Mohu ji jen doporučit.
Zuzana Junková
psychoterapeutka
Na kineziologii k Veronice jsem se rozhodla jít po tom, co jsem si nevěděla rady s jedním problémem, který mi způsoboval v životě trápení. Stávalo se mi, že jsem se kvůli němu zasekla i na několik hodin či dní a nebyla jsem schopná se vymanit z pocitů smutku a strachu, které neměly žádný „reálný“ základ. Měly ale společný spouštěč, který jsem identifikovala, a ze kterého jsme se s Veronikou odrazily při terapeutické práci. Za dvě sezení mi byla schopna skvěle pomoci, společně jsme se podívaly na kořeny problému a rozpustily je. Já si uvědomila, že něco, čeho jsem se celý život vědomě nebo nevědomě bála, tak vůbec být nemusí. Moc Ti děkuji, Veroniko, že jsi mi pomohla, když jsem nevěděla kudy kam, jsi člověk na svém místě!
Lenka Kašová
PR specialistka