SMRT BLÍZKÉHO

Jak jí projít krok za krokem

Tato e-kniha pomůže najít cestu i Vám!

Proč jsem ji napsala?

Během dvou let jsem přišla o svou milovanou maminku, dědečka a novorozenou dceru. Celým procesem umírání a smiřování se se smrtí jsem tedy několikrát prošla a nebylo to vůbec jednoduché. A protože vím, jak se v takové situaci může člověk cítit sám a být plný zoufalství, žalu a bezmoci, rozhodla jsem se sdílet svou zkušenost a především to, co pomohlo mně. Vytvořila jsem pro Vás „návod“ jak tím projít krok za krokem. 

Absolvovala jsem také kurz o Doprovázení umírajícím a tvorbě obřadů posledního rozloučení (pohřbů). A tak Vám skze tuto e-knihu nabízím i „nový“ pohled na možnosti rozloučení se. Mnozí z nás víme, jak vypadá konvenční pohřeb – je nedůstojný, neosobní, plný truchlení a žalu, není v něm prostor na rozloučení se, oslavu života zemřelého. Skrze tento e-book Vám nabízím možnosti, jak to udělat jinak .

Smrt blízkého je jednou z nejtěžších životních událostí. Pokud se necháte vést a celým procesem projdete, budete o mnoho bohatší než před tím. Smrt s sebou přináší mnohé a některé její dary jsou k nezaplacení.

Zakoupením a přečtením této e-knihy získáte:

Obsah

Díky tomuto e-booku…

Najdete vhodnou pomoc, budete se cítit lépe, projdete ztrátou rychleji a nebudete v tom sami.

Cena

Cena této e-knihy je 350 Kč.

Ráda bych, aby byla dostupná pro všechny, kteří ji zrovna potřebují. Zároveň ale chci, aby Vás cena motivovala k přečtení a hlavně dělání všech kroků, které v e-knize popisuji, protože bez toho Vám lépe nebude. Pouhé přečtení nestačí. Je zapotřebí i Vaší ochoty a vůle udělat to.

Pokud se Vám e-kniha nebude líbit, můžete požádat do 14 dní od zakoupení o vrácení peněz. A já Vám je bez dalších otázek vrátím.

Bonus zdarma

Zakoupením této e-knihy získáte navíc Návod jak vše prakticky zařídit. Aneb už se nemusíte bát úřadů. Cena této příručky je 149 Kč, Vy ji získáte zdarma.

A také e-knihu s 5 tipy, jak komunikovat s pozůstalým, kterou můžete poslat svému okolí.

Co na knihu říkají Ti, co už ji četli?

Obsáhlý a citlivý průvodce pro životní situace, před kterými se neschováme, ale o kterých se tak málo mluví. Veronika se dotýká spousty tabu, která s sebou smrt v naší společnosti přináší - jako nejrůznější emoce či přínosné aspekty pohřbu. Tato knížka nám pomáhá nejen srovnat se se ztrátou, ale i díky ní vyrůst a žít tak lépe a vědoměji než kdy dřív.
Zuzana Junková
psychoterapeutka, lektorka
Myslím, že je to téma zpracovaný velmi dobře a neopomíjíš snad vůbec nic. Mám z toho pocit díla profesionála. Moc dobrá práce, nad kterou stojí za to zauvažovat a něco si z ní vzít. ? Myslím že se ti to opravdu povedlo a máš za to můj obdiv!
Martin Štěpán
programátor CNC strojů