SMRT BLÍZKÉHO

Jak tím projít krok za krokem

Zemřel Vám blízký člověk a Vy nevíte jak dál? Zbořil se Vám celý svět a nevíte kudy kam? Cítíte se osaměle? Máte vztek na celý svět anebo procházíte hlubokým žalem? Tato e-kniha pomůže najít cestu skrz i Vám!

I já jsem se tak cítila. Během dvou let jsem přišla o svou milovanou maminku, dědečka a novorozenou dceru. Celým procesem umírání a smiřování se se smrtí jsem tedy několikrát prošla a nebylo to vůbec jednoduché. A protože vím, jak se v takové situaci může člověk cítit sám a být plný zoufalství, žalu a bezmoci, rozhodla jsem se sdílet svou zkušenost a především to, co pomohlo mně. Vytvořila jsem pro Vás „návod“ jak tím projít krok za krokem. 

Smrt blízkého je jednou z nejtěžších životních událostí. Pokud se necháte vést a celým procesem projdete, budete o mnoho bohatší než před tím. Smrt s sebou přináší mnohé a některé její dary jsou k nezaplacení.

Zakoupením a přečtením této knihy získáte:

  • Přehledný návod jak postupovat
  • Jak pracovat se smutkem, žalem, hněvem, strachem, pocity viny a bezmocí?
  • Jaký význam má poslední rozloučení nebo-li pohřeb a jak na to?
  • Co je to truchlící obřad a jak nám může pomoci?
  • Jak se navrátit do běžného každodenního života?
  • Jak komunikovat se svým okolím?
  • Co Vám smrt může přinést dobrého? Aneb jaké dary přináší?
  • Aromaterapie a další pomocníci
A díky tomu……

Najdete vhodnou pomoc, budete se cítit lépe, projdete ztrátou rychleji a nebudete v tom sami.

CENA

Cena této e-knihy je 350 Kč.

Ráda bych, aby byla dostupná pro všechny, kteří ji zrovna potřebují. Zároveň ale chci, aby Vás cena motivovala k přečtení a hlavně dělání všech kroků, které v e-knize popisuji, protože bez toho Vám lépe nebude. Pouhé přečtení nestačí. Je zapotřebí i Vaší ochoty a vůle udělat to.

Pokud se Vám e-kniha nebude líbit, můžete požádat do 14 dní od zakoupení o vrácení peněz. A já Vám je bez dalších otázek vrátím.

BONUS ZDARMA

Zakoupením této e-knihy získáte navíc Návod jak vše prakticky zařídit. Aneb už se nemusíte bát úřadů.

Cena této příručky je 149 Kč, Vy ji získáte zdarma.

ŘEKLI O KNIZE:

Zuzana Junková
terapeutka a lektorka

Obsáhlý a citlivý průvodce pro životní situace, před kterými se neschováme, ale o kterých se tak málo mluví. Veronika se dotýká spousty tabu, která s sebou smrt v naší společnosti přináší – jako nejrůznější emoce či přínosné aspekty pohřbu. Tato knížka nám pomáhá nejen srovnat se se ztrátou, ale i díky ní vyrůst a žít tak lépe a vědoměji než kdy dřív.

Martin Štěpán
programátor a obsluha CNC strojů

Myslím, že je to téma zpracovaný velmi dobře a neopomíjíš snad vůbec nic. Mám z toho pocit díla profesionála. Moc dobrá práce, nad kterou stojí za to zauvažovat a něco si z ní vzít. ? Myslím že se ti to opravdu povedlo a máš za to můj obdiv!

KOUPIT KNIHU


5 tipů jak komunikovat s pozůstalým

Máte ve svém okolí člověka, kterému někdo zemřel a nevíte, jak s ním komunikovat?

Tato příručka  Vám může pomoci.

Prožila jsem smrt své maminky, dcery a prarodičů a pokaždé bylo velmi náročné komunikovat s okolím. Někteří mi svou komunikací velmi pomohli, ale jiní spíš posílili bolest, která ve mně byla, i když to samozřejmě nebyl vůbec jejich záměr. Smrt je v naší společnosti velké tabu, tato příručka se snaží inspirovat a předat znalosti, které nám mnohdy pro vzájemnou podporující komunikaci chybí.

ŘEKLI O E-PŘÍRUČCE:

Lucie Duchanová
zdravotní sestra

Pracuji jako zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče a se smrtí se setkávám poměrně často. Jsem moc ráda, že se mi kniha od Verči dostala do rukou.Velice si cením citlivého přístupu k tématu. Beru ji jako veliký přínos jak do osobního, tak i do profesního života. Smrt je přirozená věc a proto bychom před ní neměli zavírat oči. Knížku bych doporučila každému, zdravotníkům především. Děkuji Veru!

Zuzana Junková 
terapeutka a lektorka

Velice trefná a nepostradatelná příručka pro období truchlení. Myslím, že je přínosná nejen pro blízké pozůstalého, ale i pro pozůstalé samotné. Přála bych si ji mít při ruce pro sebe i svou rodinu v době, kdy jsme sami procházeli náročnou ztrátou. Jistě by nám pomohla zorientovat se sami v sobě a být si tak navzájem lepší oporou v těch nejtěžších časech. Velice doporučuji.
Lenka Kašová
marketingová specialistka a lektorka
Hrozně ráda jsem si přečetla tuhle příručku, obsahuje podle mě vážně dobrý návod, jak se zorientovat v tom, když chceme podpořit pozůstalé ve svém okolí. Zejména oceňuji část s popisem, co říct a čeho se vyvarovat. Myslím, že v situaci, kdy někdo kolem nás umře, je to přesně to, co bychom chtěli, aby nám někdo alespoň naznačil. Přeju si, aby si tuhle příručku přečetli všichni a abychom tak kolem smrti dokázali vytvořit lepší atmosféru, než ji v naší společnosti obklopuje nyní. Takže díky a za mě jednoznačně palec nahoru!