E- příručka zdarma ke stažení

7 základních éterických olejů pro každou domácnost

aneb Jak jak zatočit s běžnými nemocemi a dalšími neduhy

Můžete se těšit například na recept na prevenci proti chřipce, koupelnový real a nebo třeba šumivé koule do koupele. :)

Jsem v souladu s GDPR

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Ing. Veronika Velehradská, IČ 06577521) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka souhlasím a stáhnout vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-příručky a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu (aromaterapie, psychosomatika, byliny, seberozvoj, napojení na přírodu) a to max. (1x za 3 týdny). Neposílám žádný spam, ale zejména moje nové články na podobná témata a pozvánky na semináře. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu

Tereza Bubeníková
učitelka na waldorfské škole

Éterické oleje už doma chvíli používám a vlastně jsem nevěděla, na co je který olej dobrý. Vybírala jsem jen podle vůně. Tento e-příručka mi dala základní informace nejen o sedmi vybraných olejích, ale také o aromaterapii a jak se dají oleje používat. Příjemným bonusem jsou recepty na různé přípravky, které se vám určitě budou hodit. Pokud s aromaterapií začínáte, určitě by vám tato e-příručka neměla chybět.

Renata Skalníková
EFT terapeut, impact kouč

E-příručka mě obohatila o poznatky z aromaterapie, jak olejíčky používat, co není vhodné. Veronika velmi pěkně vysvětluje, u vybraných olejíčků, jaké poselství pro nás mají a jak využít léčivých účinků pro domácí použití. Moc se mi líbí různé další nápady a návody na  balzám, repelenty, čistící prostředek a další a další nápady. Už se těším, až něco s dcerkou vyzkoušíme. Miluji vůni aroma olejů a mám pocit, že při čtení e-příručky jsem ty vůně opravdu cítila.

Mgr. Lenka Bílková
certifikovaná mentorka a koučka

Žijeme v uspěchané době a trápí nás celá řada civilizačních neduhů. Kostrbatě se učíme odpočívat, cvičíme všímavost sami k sobě, hledáme se. Proto oceňuji, že Veronika napsala srozumitelný a přehledný návod, jak si snadno a rychle ulevit za pomoci přírodních éterických olejů.Najdete v něm konkrétní postupy, návody a recepty a po jeho přečtení možná hbitě poběžíte hledat aromalampu, stejně jako já… :)