7 základních éterických olejů pro každou domácnost

aneb Jak jak zatočit s nemocí a dalšími neduhy

5 tipů jak komunikovat s pozůstalým

Máte ve svém okolí člověka, kterému někdo zemřel a nevíte, jak s ním komunikovat? Tato příručka  Vám může pomoci!

Prožila jsem smrt své maminky, dcery a prarodičů a pokaždé bylo velmi náročné komunikovat s okolím. Někteří mi svou komunikací velmi pomohli, ale jiní spíš posílili bolest, která ve mně byla, i když to samozřejmě nebyl vůbec jejich záměr. Smrt je v naší společnosti velké tabu, tato příručka se snaží inspirovat a předat znalosti, které nám mnohdy pro vzájemnou podporující komunikaci chybí.

E-KNIHY V PRODEJI

Smrt blízkého

Jak tím projít krok za krokem

Zemřel Vám blízký člověk a Vy nevíte jak dál? Zbořil se Vám celý svět a nevíte kudy kam? Cítíte se osaměle? Máte vztek na celý svět anebo procházíte hlubokým žalem? Tato e-kniha pomůže najít cestu skrz i Vám!

I já jsem se tak cítila. Během dvou let jsem přišla o svou milovanou maminku, dědečka a novorozenou dceru. Celým procesem umírání a smiřování se se smrtí jsem tedy několikrát prošla a nebylo to vůbec jednoduché. A protože vím, jak se v takové situaci může člověk cítit sám a být plný zoufalství, žalu a bezmoci, rozhodla jsem se sdílet svou zkušenost a především to, co pomohlo mně. Vytvořila jsem pro Vás „návod“ jak tím projít krok za krokem. 

Smrt blízkého je jednou z nejtěžších životních událostí. Pokud se necháte vést a celým procesem projdete, budete o mnoho bohatší než před tím. Smrt s sebou přináší mnohé a některé její dary jsou k nezaplacení.